Prezent w militarnym stylu i na każdą kieszeń? W sklepiku Agencji Mienia Wojskowego znajdziesz nie tylko słynne wojskowe slipy…

Z czym kojarzy Wam się Agencja Mienia Wojskowego? Mieszkania na sprzedaż, uzbrojenie, przetargi… To wszystko prawda, ale całkiem niedawno dowiedziałam się, że AMW ma też swój sklep internetowy, gdzie każdy może kupić sobie np. mundur, wojskowy porcelanowy spodek, paski do worka na pościel… a choćby i wojskowe slipy w kolorze khaki.

Kilka dni temu w grupie copywriterów nie mogliśmy nazachwycać się opisem właśnie tych slipów. Ba, dzięki niemu, na te zielone majty zwrócił uwagę nawet były sekretarz Wisławy Szymborskiej (jeden z moich ulubionych felietonistów). Nadmienił o nich w ogólnopolskiej gazecie i… chyba zrobił tym AMW niezłą reklamę.

źródło: https://www.facebook.com/photo?fbid=1430246657177486&set=gm.3302236033219794

Slipy wojskowe w kolorze khaki…

“Nie wszystko da się wyrazić słowami. Jeśli mowa o bieliźnie, to wywieszamy białą flagę, chociaż slipy są w kolorze khaki. Bez obrazy, ale w tym przypadku obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Nie mówiąc już o cenie samych slipów, jedyne 4 zł za sztukę. Naprawdę warto!”

Opis – przyznacie – z klasą. Zero zbędnych znaków. Jest barwny (biel flagi, khaki majtek) i napisany językiem korzyści… Wciąż dostępna całkiem spora gama rozmiarów. Sklep lojalnie informuje, że to: “Produkt nieużywany, magazynowany, mogący nosić ślady długotrwałego składowania” Czy to dobry pomysł na prezent dla miłośnika wojskowości? Prostoty, praktyczności, bawełnianej bielizny? Wiele do stracenia nie macie… Nawet jeśli się nie spodobają.

Chyba w związku z zainteresowaniem tymi majtkami wojskowymi – graficy postanowili trochę je wyprasować i na aktualnym zdjęciu w sklepie AMW wyglądają tak:

Militarny prezent do 10 zł?

Asortyment i opisy produktów w tym sklepie mogą pomóc wszystkim, którzy szukają taniego prezentu. Sporo tu różności, np.:

– spodek porcelanowy (z zieloną obwódką) – 14 cali – 5 zł

– szczotka druciana do rur – 6 zł

– futerał na szczotę do zębów (w kolorze butelkowej zieleni) – 2 zł

– nici koloru khaki – 25 m – 0,80 zł

– beret roboczy z godłem – 10 zł.

Wszystko powojskowe, wypróbowane przez żołnierzy – Ty dostajesz egzemplarz prosto z magazynu, nowiutki … OK, może nie zawsze nowiutki, ale nigdy nie używany.

Nici w kolorze khaki – np. do zszycia slipów w kolorze khaki

Praktyczny prezent dla miłośnika militariów lub historii (autentyk!)

Ale w sklepie internetowym AMW można również nabyć droższy prezent. To zarówno dla miłośnika marynarki wojennej, lotnictwa, jak  i wojsk lądowych. Np. za niecałe 140 zł znajdziecie tu zestaw marynarza, w skład którego wchodzi:

– talerz płytki i głęboki MW (ze stali nierdzewnej)

– czarne rękawiczki żołnierskie

– przejściowa kurtka z podpinką

– marynarski krawat (wyłącznie do noszenia z kołnierzem marynarskim!)

– orzełek metalowy (mocowany przy pomocy “dwóch wąsów” – cokolwiek to znaczy).

Szukacie prezentu dla miłośnika lotnictwa? To może kombinezon lotnika (bez ocieplacza) – za 180 zł można poczuć się jak Tom Cruise w filmie Top gun… (trzeba tylko dorzucić własne okulary przeciwsłoneczne). Autor opisu produktu poleca ten kombinezon na bal przebierańców.

Trochę tańszy (140 zł) jest mundur tropikalny pantera. Obdarowany nim szczęśliwiec, według zapewnień “pobuszuje w nich po lesie, ale i zgarnie garść pochwał za bycie na czasie z trendami. W końcu styl militarny to hit niemal każdego sezonu”.

Bez względu na cenę, sklep zapewnia, że każda rzecz ze sklepu to autentyk, czyli oryginalny produkt powojskowe. Że wszystkie mają swoją legendę, a jednocześnie każdy może tchnąć w nie nowe życie. Cóż – nawet, a może zwłaszcza jeśli chodzi o wojskowe slipy w kolorze khaki…

Jak Wam się podoba w sklepiku AMW? Który autentyk wybralibyście na prezent dla miłośnika historii lub militariów?